Klinika byla založena v roce 2003 v Praze, prvotně se specializací na stomatologické a implantologické zákroky. Po osmi letech provozu a přestěhování se do centra hlavního města, díky našim spolupracujícím specialistům, odbornému týmu a především potřebě našich klientů, postupně rozšiřujeme oblast našeho působení o další obory zdravotní péče, estetiky, relaxace i krásy. Úzká souvislost mezi nimi je jednoznačná a našim klientům poskytne ještě více péče soustředěné na jednom místě.

Dermatologie

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Dermatologické oddělení pod vedením Prim. MUDr. Karolíny Kykalové přijme do svého týmu zkušeného kolegu - korektivního dermatologa se zkušenostmi a praxí v oboru. Budujeme oddělení korektivní dermatologie, které poskytuje kvalitní péči. Ideální nabídka, pokud hledáte práci na hlavní pracovní poměr nebo místo pro přesídlení Vaší ordinace.

Korektivní dermatolog pro kliniku zdraví a krásy na Praze 1 
Dermatologické oddělení pod vedením Prim. MUDr. Karolíny Kykalové přijme do svého týmu zkušeného kolegu - korektivního dermatologa se zkušenostmi a praxí v oboru. Budujeme oddělení korektivní dermatologie, které poskytuje kvalitní péči pro zdraví a krásu kůže. Ideální nabídka, pokud hledáte práci na hlavní pracovní poměr nebo místo pro přesídlení Vaší ordinace.  
Hledáme:  Zkušeného lékaře s klientelou a praxi v oboru Dobrého člověka, který ocení solidní zacházení a férový přístup  Lékaře, který se chce dále vzdělávat a rozvíjet a má zájem o obor jako my :-)

Vy u nás najdete:  Zázemí zavedené společnosti a dobrou zákaznickou péči (péče o klienty, parkování na Praze 1)  Dobře dostupné, zařízené a vybavené prostory pro provoz dermatologické ordinace na Praze 1 v Opletalově ulici  Možnost spolupráce a dalšími obory  Skvělý kolektiv

Společnost

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Opletalova 1013/59, 11000 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Zdravotnictví a sociální péče
Profese: Dermatolog v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Dermatolog, kožní

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Káva a voda zdarma
  • Klouzavá pracovní doba
  • Pravidelné firemní akce
  • Práce v centru města
  • Zásadně bez kravaty
  • Dobrá dostupnost MHD
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému