KREATIVNÍ GRAFIK/ČKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Relative design s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Grafici a výtvarníci v multimédiích - kreativní grafik/čka.

Hledáme kreativního grafika Nabízíme: - zázemí kreativní agentury s týmovým duchem - pohodové pracovní prostředí - spolupráci na zajímavých a různorodých projektech - kreativní práce pro významné klienty - individuální ohodnocení odpovídající zkušenostem a dovednostem, průběžné vzdělávání Požadujeme: - rutinní znalost grafických programů Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign - zkušenosti s tvorbou grafických návrhů a sazbou - kreativitu a grafické cítění, zkušenosti s online grafikou výhodou

Společnost

Relative design s.r.o.

Lokalita pracoviště

Komenského nám. 141, 674 01 Třebíč 1 (Vysočina), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Relative design s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Relative design s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému