Asistent/ka obchodního místa

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Markéta Rejzlová hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/ka obchodního místa.

Pozice:asistent/ka obchodního místa Středoskolské vzdělání nutné minimum Upřednostňujeme uchazece s praxí v bankovnictví pojišťovnisctví Zájemce by měl být komunikativní ,jedná se kromě jiného o práci telefonické kontaktování klientů a jednání s klienty na pobočce, ŘP výhodou Zaměstnanecké výhody: zlevněné uvěry a poplatky na spoření Nástup od 1.7.2016. Mzda: 10 000,- až 20 000,- Kč. Kontakt: Rejzlová Markéta, e-mail: kontakt Místo výkonu práce:Markéta Rejzlová, Střelecká č.p. 100, Příbram II

Společnost

Markéta Rejzlová

Lokalita pracoviště

Střelecká 100, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Markéta Rejzlová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Markéta Rejzlová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému