Vedoucí služby odborné ošetřovatelské péče

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov Korýtko, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblasti péče o seniory - vedoucí služby odborné ošetřovatelské péče.

Místo výkonu práce: Petruškova 6/2936, Ostrava - Zábřeh Kontakt: emailem: kontakt telefonicky: úterky a čtvrtky od 10,00 do 14,00 hodin osobně NE Požadavky: Vysokoškolské vzdělání dle odborné způsobilosti dané zákonem č. 96/2004 Sb., včetně osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu Praxe v oboru min. 5 let, praxe v sociálních službách výhodou Prokazatelné zkušenosti s vedením týmu Znalost práce v programu Cygnus výhodou Trestní bezúhonnost. Pracovní místo bude obsazeno na základě výběrového řízení. Plat dle NV č. 564/2006 Sb. § 5, odst. 6; XI. Platová třída dle počtu let započitatelné praxe, příplatek za vedení a osobní příplatek k základnímu platu uvedenému výše, 5 týdnů dovolené. Očekáváme: vysoké pracovní nasazení, organizační a manažerské schopnosti, komunikační dovednosti, kreativitu, flexibilitu, schopnost konstruktivně řešit problémy. Výhody čerpání FKSP (příspěvek na dovolenou a rekreaci, příspěvek na penzijní pojištění, kulturní a sportovní akce, oběd v ceně 19,- Kč), možnost dalšího profesního vzdělávání a osobního růstu.

Společnost

Domov Korýtko, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Petruškova 2936, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Ostatní řídící pracovníci v oblasti péče o seniory

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 130 - 28 760 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov Korýtko, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov Korýtko, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému