Vedoucí služby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov Korýtko, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblasti péče o seniory - vedoucí služby.

Místo výkonu práce: Petruškova 6/2936, Ostrava - Zábřeh Životopisy a motivační dopisy zasílejte e-mailem na kontakt Volat můžete Úterky a čtvrtky od 10,00 do 14,00 hod. Popis pracovní činnosti: -Řídí pracovníky v sociálních službách, organizuje a kontroluje jejich práci; plánuje směny, provádí hodnocení, navrhuje odměny, zodpovídá za jejich vzdělávání. -Spolupracuje s vedoucí úseku odborných sociálních služeb při uplatňování standardů kvality sociálních služeb v praxi a dbá na jejich dodržování, zodpovídá za sociální práci na středisku. -Spolupracuje s vedoucí úseku odborné ošetřovatelské péče a všeobecnými sestrami při poskytování ošetřovatelské péče a dohlíží na kvalitu této péče na středisku. -Poskytuje podporu (sociální, morální i psychickou) uživatelům služby příslušného střediska při řešení jejich problémů. Kvalifikační požadavky: -Min. vyšší odborné, přednost bakalářské nebo vysokoškolské, sociálního nebo sociálně zdravotního směru. -Praxe v oboru vítána. Další požadavky: -Výpis z rejstříku trestů - bezúhonnost; -Slušnost, korektnost, loajalita k zaměstnavateli, flexibilita, ochota dále se vzdělávat. Benefity: Po zkušební době možnost dosažení osobního příplatku, vzdělávání v rámci Ostravy zdarma, obědy v ceně 19,- Kč v objektu, možnost čerpání výhod FKSP.

Společnost

Domov Korýtko, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Petruškova 2936, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Ostatní řídící pracovníci v oblasti péče o seniory

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov Korýtko, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov Korýtko, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému