SPECIALISTA OSTRAHY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CARLSBAD INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - specialista ostrahy.

Kontakt: telefonicky, e-mailem: kontakt Nutné předem domluvit schůzku! Požadavky: Nutná základní znalost anglického jazyka, práce s PC, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, příjemné vystupování a vzhled. Zkušenosti na obdobné pozici výhodou. Pracovní doba: 7.00 - 19.00 hod. Strukturovaný životopis zasílejte na kontakt. Uchazeči, kteří splňují uvedené požadavky budou pozváni do výběrového řízení. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování

Společnost

CARLSBAD INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Slovenská 477, 360 01 Karlovy Vary 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CARLSBAD INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CARLSBAD INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému