Prodavač/ka specialista/tka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AHOLD Czech Republic, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači smíšeného zboží - prodavač/ka specialista/tka.

Místo výkonu práce: Albert hypermarket Ostrava - AVION Shopping Park - Rudná 114/3114, Ostrava - Zábřeh V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail. Vaším úkolem bude: - znalost zboží ve svěřeném úseku, kontrola jeho kvality a záruční lhůty - práce ve směnném provozu - odpovědnost za dodržení stanoveného sortimentu, prezentace a ceny Nabízíme: - jistotu výplaty každý měsíc - možnost měsičního bonusu navíc - širokou nabídku benefitů (jednu z nejzajímavějších na trhu) - dostatečná doba na zaškolení - další profesní vzdělávání - podporujicího nadřízeného, kterého opravdu zajímá váš názor - zázemí stabilní mezinárodní společnosti - možnost ovlivnit avojí karierů - pravidelné roční hodnocení Požadujeme: - zdravotní způsobilost - ochotu pracovat na směny - trestní bezúhonnost Zaměstnanecké výhody: Stravenky, Multisport karta, příspěvek na dopravu, příspěvek na praní pracovních oděvů, zaměstnanecké poukázky na nákup zboží 4x ročně, zvýhodněné služby mobilního operátora O2, příspěvek na cestování. Při dlouhodobé spolupráci - rekondiční volno, příspěvek na penzijní pojištění, odměny při pracovním výročí.

Lokalita pracoviště

Rudná 3114, 700 30 Ostrava 30 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači smíšeného zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 69 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AHOLD Czech Republic, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AHOLD Czech Republic, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému