Kontrolor kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 2 JCP a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - kontrolor kvality.

CO POŽADUJEME: Bez čeho se neobejdeme: 1)Maturita nutností (strojní nebo technické vzdělání výhodou) 2)Schopnost číst a orientovat se ve strojírenských výkresech (především svařované výrobky z plechů, ocelové konstrukce) 3)Aktivní znalost anglického jazyka 4)Komunikativní a teamovou osobnost 5)Certifikace UT výhodou 6)Znalost práce s MS Office 7)ŘP sk. B (služební cesty do zahraničí) Co vás můžeme doučit: 1)Práce v ERP systému Helios Orange Zbožná přání zaměstnavatele: 1)Zkušenost s finální inspekcí svařovaných výrobků z plechů a různých druhů ocelových konstrukcí. 2)Uživatelská zkušenost s ERP systémem Helios Orange 3)Aktivní znalost anglického jazyka (čtení anglických popisek technické dokumentace a výkresů) 4)Správa a vedení svěřené dokumentace v oblasti řízení kvality CO NABÍZÍME: 1)Zajímavé platové ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe 2)13. a 14. plat, kvartální večeře 3)Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu 4)Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea 5)Přátelský kolektiv a práci v nejmodernější firmě ve svém oboru 6)Firemní akce (formální i neformální), kurzy anglického jazyka 7)Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu První kontakt e-mailem nebo si telefonicky domluvit osobní schůzku.

Společnost

2 JCP a.s.

Lokalita pracoviště

Račice 126, 411 08 Štětí (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 2 JCP a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 2 JCP a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému