Metrolog kalibrační laboratoře délky a úhlu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v oblasti metrologie - metrolog kalibrační laboratoře délky a úhlu.

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření - nejlépe strojního. Kladný vztah k měřící a výpočetní technice (praxe v metrologii výhodou). Základní znalost anglického jazyka. Neagresivní pot. Znalost databází, tvorba maker v MS Visual basic. Dobrý zdravotní stav pro práci vstoje v klimatizovaném prostředí. Trpělivost, pečlivost a spolehlivost. Práce ve Windows, Wordu, Excelu a Outlooku. Nabízíme: Samostatnou práci v malém kolektivu. Perspektivní zaměstnání ve stabilním podniku. Zaměstnanecké výhody: 1 týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penziní fond, příspěvek na jazykové vzdělávání

Společnost

Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tylova 1581, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému