Hlavní pokojská

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bohemia Apartments s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - hlavní pokojská.

Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Šabaka Jan, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Jsme společnost poskytující ubytovací služby zahraničním hostmům v soukromých apartmánech v centru Prahy. Přijmeme do svého týmu hlavní pokojskou. Pracovní náplň: Organizace a kontrola úklidu, inventarizace ložního prádla a čistících prostředků, úklid apartmánů a svěřených prostor domu. Nabízíme: Pravidelná pracovní dob, bonus za dobrou práci. Možnost práce také na zkrácený úvazek.

Společnost

Bohemia Apartments s.r.o.

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pokojská v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.9.2016

Požadavky

Jazyky

  • Ruština - základní porozumění
  • Čeština - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia Apartments s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohemia Apartments s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému