Zahradníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing. Jaroslav Míček hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin - zahradníci.

ZAHRADNÍCI Požadujeme: Samostatnost,dobrá pracovní morálka,zodpovědnost,flexibilita,učenlivost,znalost zahradnické problematiky, Obsluha samojízdných strojů,traktorů,aut,sekaček,řidičský průkaz minimálně B skupiny,bezúhonnost Náplň práce: Zakládání a ošetřování zeleně,výsadby keřů a stromů,znalost řezových prací,úklidové práce,sečení travních ploch,zálivka,sběr listí,kácení stromů,frézování pařezů,zimní údržba komunikací Prémie,stravné,možnost finančního růstu První kontakt: telefonicky od 7-8hod. kontakt, e-mail: kontakt ov.25.4.17

Společnost

Ing. Jaroslav Míček

Lokalita pracoviště

Láz 1675, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zahradník v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Jaroslav Míček výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. Jaroslav Míček o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému