Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Lakýrník ve strojírenství

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Umíte pracovat s lakovacím zařízením? U nás máte velkou příležitost ke kariérnímu růstu. Odešlete nám životopis, nebo zavolejte.

Požadavky:

·                 SOU/SOŠ

·                 praxe v oboru min. 1 rok

·                 výhodou znalost lakování s 2K barvami a vysokotlakým zařízením

·                 technický přehled

·                 NJ základní znalost výhodou

Pracovní náplň:

·                 obsluha lakovací linky

·                 ruční stříkání

·                 údržba, seřízení a opravy lakovací linky

·                 kontrola a podpora nad výrobou a kvalitou

Nabízíme:

·                 zázemí stabilní firmy

·                 příspěvek na stravenky

·                 dovolená navíc

·                 příležitost k seberealizaci

·                 možnost kariérního růstu

·                 zajímavé finanční ohodnocení

·                 oblast Humpolec

Společnost

Žirafa.cz

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Vysočina kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Automobilový průmysl
Profese: Lakýrník v oboru Řemeslné práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Žirafa.cz výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Žirafa.cz o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému