Klinika byla založena v roce 2003 v Praze, prvotně se specializací na stomatologické a implantologické zákroky. Po osmi letech provozu a přestěhování se do centra hlavního města, díky našim spolupracujícím specialistům, odbornému týmu a především potřebě našich klientů, postupně rozšiřujeme oblast našeho působení o další obory zdravotní péče, estetiky, relaxace i krásy. Úzká souvislost mezi nimi je jednoznačná a našim klientům poskytne ještě více péče soustředěné na jednom místě.

kosmetička

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Pro kliniku zdraví a krásy na Praze 1 hledáme zkušenou kosmetičku pro poskytování nadstandardně kvalitní pleťové péče. Hledáme Zkušenou specialistku s výbornými výsledky práce (a zavedenou klientelou) Kosmetičku, která chce růst a vnímá také výhody spolupráce s dalšími obory Specialistku, pro kterou je zákazník na prvním místě.

Kosmetička – pleťový terapeut – soukromá klinika Praha 1 
Chcete být součástí týmu, ve kterém můžete dopřát klientovi takovou péči, kterou jeho pleť potřebuje a bez kompromisů? Ano, přesně toto Vám umožní intenzivní spolupráce s dalšími obory – dermatologií a plastickou chirurgií. Tak můžeme dát zákazníkům nejvhodnější řešení pro jejich pleť, které je v souladu s tím co on potřebuje.

Pro kliniku zdraví a krásy na Praze 1 hledáme zkušenou kosmetičku pro poskytování nadstandardně kvalitní pleťové péče.

Hledáme: Zkušenou specialistku s výbornými výsledky práce (a zavedenou  klientelou)  Kosmetičku, která chce růst a vnímá také výhody spolupráce s dalšími obory  Specialistku, pro kterou je zákazník na prvním místě.

Najdete u nás: Zařízené a vybavené prostory a zázemí zavedené společnosti v dobře dostupné lokalitě na Praze 1 s parkováním pro klienty  Skvělý pracovní tým   Možnost spolupráce s dalšími obory  Možnost růstu  Smysluplnou práci na skvělé úrovni

Společnost

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Opletalova 1013/59, 11000 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Zdravotnictví a sociální péče
Profese: Kosmetička, vizážistka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Kosmetička vizážistka

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na živnostenský list (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Káva a voda zdarma
  • Pravidelné firemní akce
  • Práce v centru města
  • Dobrá dostupnost MHD
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému