Chemici analytici - vedoucí úseku

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RNDr. Pavel Vanoušek hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzikální chemici, chemici analytici - chemici analytici - vedoucí úseku.

Jedná se o pozici "chemici analytici - vedoucí úseku" !!! Místo výkonu práce: Hradební 16, 350 02 Cheb + okres Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (min. 24 hod/týdně). Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní doba: Po-Pá v rozmezí 6:30-16:00 h (pružná pracovní doba). Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou chemického směru, praxe v oboru min. 3 roky, řídící schopnosti, znalost práce na PC, znalost jazyků (NJ, AJ) a řidičský průkaz sk. B výhodou. Nabízíme: příspěvek na obědy, 5 týdnů dovolené, služební telefon. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po 8:00-16:00 h) anebo e-mailem.

Společnost

RNDr. Pavel Vanoušek

Lokalita pracoviště

Hradební 516, 350 02 Cheb 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Chemik v oboru Farmacie a chemický průmysl
Alternativní názvy profese: Fyzikální chemici, chemici analytici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RNDr. Pavel Vanoušek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RNDr. Pavel Vanoušek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému