Kuchař pro čínskou restauraci - Restaurace SHANGHAI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost C.C.G.D. Trade s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař pro čínskou restauraci - restaurace shanghai.

Kuchař pro čínskou kuchyni - vzdělání nižší střední odborné, podmínkou je znalost čínské kuchyně ze šanghajské oblasti. Pracoviště Č.Krumlov, Náměstí Svornosti 14. Prac.doba jednosměnná, prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný. Nástup dle dohody cca 1.8.2016. Mzda 15 000 - 20 000,- Kč hrubého. Kontaktní osoba pan Jančúch, tel. kontaktnebo email: kontakt

Společnost

C.C.G.D. Trade s.r.o.

Lokalita pracoviště

náměstí Svornosti 14, 381 01 Český Krumlov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti C.C.G.D. Trade s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost C.C.G.D. Trade s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému