Kuchař

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pro seniory Chodov hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - kuchař.

místo výkonu práce: Donovalská 2222/31Chodov kontakt: Bakovská Ilona, tel.: kontakt, kontakt,-po,´t,čt,pá od 9-15 h, poslat životopis, následně bude uchazeč kontaktován e-mail: kontakt příplatky SO, svátek, Ne, po zkušební době osobní ohodnocení, pracovní dobu krátký, dlouhý týden, pondělí až neděle, příjemné pracovní prostředí pracovní poměr na dobu určitou na rok, po roce prodloužení na neurčito, stravování 25,-Kč oběd, po roce příspěvek na penzijní připojištění a jiné benefity z FKSP

Lokalita pracoviště

Donovalská 2222, 149 00 Praha 415 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pro seniory Chodov výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pro seniory Chodov o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému