kontrola kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost McROY Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - kontrola kvality.

místo výkonu práce: pracoviště v průmyslové zóně Triangle požadujeme: dobrý zrak, dobrý fyzický stav (práce ve stoje, manipulace s výrobky), možnost nástupu ihned hledáme pouze dlouhodobé a stabilní pracovníky náplň práce: finální kontrola automotive dílů - manuální, vizuální zapisování dat scanování dokumentů manipulace s díly - umístění do přepravních kontejnerů třídění výrobků, reworky nabízíme: možnost pracovat pro významného klienta zajišťující kontrolu kvality v automobilové společnosti práce vhodná pro muže i ženy mzdové ohodnocení od 18000 Kč příspěvek na stravování po zkušební době nástup ihned smlouva na HPP, stabilní práci v průmyslové zóně Triangle, příjemné prostředí v přátelském kolektivu kontakt: poslat životopis na kontakt, nebo telefonicky na č. kontakt

Společnost

McROY Czech, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Žatec, Žatec, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kontrolor kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti McROY Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost McROY Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému