dělník/dělnice ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost McRoy Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha šicích a vyšívacích strojů - dělník/dělnice ve výrobě.

Způsob kontaktu uchazečů: !!! POUZE !!! e-mailem - kontakt - POSÍLAT ŽIVOTOPIS! Informace: na telef.č.: kontakt p. Patrik Malcovský Upřesňující informace: Pracovní náplň - obsluha strojů na barvení látek - kontrola, čištění a údržba strojů - míchání barev Požadavky - chuť pracovat a učit se nové věci - zodpovědnost a pečlivost - zkušenosti z technické pozice vítány Zaměstnanecké výhody: - nástupní hodinová mzda až 92 Kč - neabsenční příplatek 12 Kč/hod - osobní ohodnocení (po zapracování možnost zvýšení) - stravenky - 50 Kč/směnu - práce na HPP - dvousměnný provoz (R/O) - zákonné příplatky (noční, víkend - 10%) - příspěvek na penzijní pojištění - příspěvek na masáže - výhodné mobilní tarify - možnost bezúročných půjček - prvních 6 měsíců smlouva přes agenturu, v případě spokojenost převedení do kmenového stavu zaměstnavatele - práce pro významnou textilní společnost, která dodává látky do Itálie předním návrhářským firmám Pracovní doba: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00. Místo výkonu práce: ČSA 830, Kraslice (SAMETEX spol. s.r.o.)

Společnost

McRoy Czech, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Čs. armády 830, 358 01 Kraslice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Švadlena v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Obsluha šicích a vyšívacích strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti McRoy Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost McRoy Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému