Pracovník/ce Call centra v centru Ostravy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SIMIO, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - pracovník/ce call centra v centru ostravy.

Místo výkonu práce: Smetanovo náměstí 328/1, Ostrava, 70200 Kontakt: kontakt Nabízíme: - Práci v moderním call-centru na HPP, DPČ, DPP - Příjemná a přátelský kolektiv se silným zázemím a jistotou - Pracovní doba PO-PÁ 8:30-16:30 - Volné víkendy samozřejmostí - Možnost profesního růstu a školení - Občerstvení na pracovišti, denní, měsíční motivace - Příspěvek na dopravu pro mimo ostravské zaměstnance - Nástup možný od 1.8.2016 Očekáváme: - Kreativní a pozitivní přístup k novým výzvám - Komunikační dovednosti - Mít chuť "ZAPADNOUT" do skvělého a sehraného týmu - Týmovost, spolehlivost, zodpovědnost Náplň práce: - Zajímavá práce v příjemném a přátelském kolektivu s podporou sepervozorů - Budete o naše klienty pečovat tak, aby byli i nadále s námi spokojeni - Telefonickou komunikaci s klienty - Zadávání objednávek a požadavků do informačního systému Benefity: - Provize z prodeje - Příspěvek na dopravu - Školení

Společnost

SIMIO, a.s.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SIMIO, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SIMIO, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému