Sociální pracovník organizace

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Darmoděj z.ú hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - sociální pracovník organizace.

AKTUALIZACE 3.4.2017!!! První kontakt telefonický, písemný!! Sociální politika sociální práce. Výběrové řízení probíhá průběžně, pracovní smlouva na dobu určitou s možností na neurčito. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) s motivačním dopisem e-mail: kontakt - telefonicky kontakt

Společnost

Darmoděj z.ú

Lokalita pracoviště

Dukelská 456, 790 01 Jeseník 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 500 - 18 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.4.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Darmoděj z.ú výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Darmoděj z.ú o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému