Ostatní řídící pracovníci v oblasti inform., komunik. techn.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Teradata Česká republika, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií - ostatní řídící pracovníci v oblasti inform., komunik. techn..

místo výkonu práce: Na strži 1702/65, 14000 Praha 4 Kontakt: Vesela Edita, tel.: kontakt, e-mail: kontakt - zkušenost v oblasti Service Delivery Managementu - praxe s vedením většího mezinárodního týmu - zkušenost v oblasti presales - znalost systému Windows, RedHat, MSSQL a Oracle databáze - znalost MPLS, IPVVPN, WAN, Co-Lo, VOIP - ITIL certifikace 3.0

Společnost

Teradata Česká republika, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Na strži 1702, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 60 000 - 90 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Francouzština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Teradata Česká republika, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Teradata Česká republika, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému