pracovník ostrahy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WINGUARD s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - pracovník ostrahy.

První kontakt emailem nebo telefonicky. (8-16 hod.) Požadované dovednosti: Podmínkou je získaná odborná zkouška strážný (68-008-E). Trestní bezúhonnost. Požadovaná praxe 1 rok. Kontrolní a obchůzková činnost, evidence vozidel, evidence klíčů, komunikace s klienty. Pracovní úvazek plný i zkrácený Místo výkonu práce: HULMAN - kovošrot, Nová Ves 8, Pohořelice

Společnost

WINGUARD s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pohořelice 8, 691 23 Pohořelice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 900 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WINGUARD s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WINGUARD s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému