Manažer/ka kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SSCZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu - manažer/ka kvality.

Zaměstnavatel požaduje: Praxi na podobné pozici min. 5 let; znalost korejského a anglického jazyka na velmi dobré úrovni; orientaci na výsledek a proaktivní přístup; strategické a analytické myšlení; orientaci v technické dokumentaci; ochotu cestovat, ŘP sk. B Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt; - telefonicky na čísle kontakt- Ing. Martina Paučová Místo výkonu práce: SSCZ s.r.o., Kojetínská č.p. 3232/70a, 750 02 Přerov 2

Společnost

SSCZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kojetínská 3232, 750 02 Přerov 2 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí nákupu v oboru Nákup
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SSCZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SSCZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému