Administrativní pracovníci pro e-schop

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MONACO int. s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovníci pro e-schop.

Místo výk. práce: Mladoboleslavská 902, Praha 9. Kont.: Ing. Zdeněk Poutník, e-mail: kontakt, tel.: kontakt Praxe v administrativě podmínkou, gastronomie nebo cukrařina výhodou, Náplň práce: -příjem a zpracování objednávek, fakturace, příprava zboží pro e-shop -spolupráce při prodeji na firemní prodejně, -telefonní a písemná korespondence (nabídky zboží), -práce se systémem ABRA (skladové hospodářství), -každodenní přímá komunikace se zákazníky (osobní, telefonická, písemná) -péče o zákazníky nové i stávající. Požadovaný profil: -výborné komunikační schopnosti v českém jazyce (písemné i ústní), -jazyk AJ nebo IJ výhodou, -praxe na obdobné administrativní pozici podmínkou, -velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, -SŠ vzdělání, -orientace na klienta, -časová flexibilita, -příjemné vystupování. - výhodou gastronomie nebo cukrařina Nabízíme: -možnost profesního růstu, -práci v jedné z předních společností v oboru, -práci na hlavní pracovní poměr, -práci v příjemném kolektivu, -nástup ihned.

Společnost

MONACO int. s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mladoboleslavská 902, 197 00 Praha 97 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina
  • Čeština - aktivní komunikace
  • Italština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MONACO int. s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MONACO int. s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému