Správa e-shopu, komunikace se zákazníky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jakub Skořupa hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - správa e-shopu, komunikace se zákazníky.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: kontakt Požadujeme: znalost technického směru (nářadí, nástroje...), znalost práce na PC (MS Office - Excel, Outlook). Náplň práce: kontakt se zákazníky (e-mail, telefon) vyřizování objednávek vyřizování reklamací aktualizace dat na internetu (e-shopu) zajišťování zboží u dodavatelů Očekává se plná samostatnost a proaktivní přístup k práci. Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, notebook

Společnost

Jakub Skořupa

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jakub Skořupa výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jakub Skořupa o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému