Naše firma realizuje na klíč výstavbu moderních telekomunikačních sítí 3G/LTE od akviziční činnosti, přes stavbu a instalaci technologie, včetně anténních systémů až po konfigurace, integrace a servis.

Správce IT

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Hledáme samostatného flexibilního člověka s výbornými znalostmi v oblasti IT.

Co Vás čeká?  Náročná, přesto ale velmi zajímavá práce.   Možnost profesního růstu účastí na odborných seminářích.   Podpora vlastního inovativního řešení.   Zázemí stabilní ryze české společnosti fungující na trhu již 15 let.   Kolektiv stejně smýšlejících spolupracovníků zapálených do své práce. 

Výsledkem Vaší práce bude:   Nepřetržitě fungující a zabezpečené IT systémy, síťové služby a přístup k internetu (hardware i software)   Funkční, aktualizovaná a zabezpečená PC uživatelů, včetně legálního softwaru   Hospodárný nákup kvalitního IT zboží a služeb   Správa přístupů a oprávnění, vedení evidence IT, správa zálohování   IT podpora všech zaměstnanců   Správa SAP Business One 
Jaké úkoly budou Vaší každodenní záležitostí?   Zajištění provozu IT systémů, síťových služeb a přístupu k internetu   Zajištění kompletní IT podpory HW i SW pro všechny zaměstnance a pracovníky firmy, včetně základního servisu PC, serverů, routerů, WiFi, tiskáren, VoIP, smartphone, remote desktop, apod.   Implementace nových IT systémů a služeb do firemních procesů   Tvorba manuálů pro služby poskytované uživatelům včetně školení   Správa uživatelských účtů a přístupů, nastavení přístupových práv a oprávnění   Zajištění nákupu schváleného zboží a služeb   Vedení aktualizované a zabezpečené evidence přístupových údajů uživatelů   Pravidelná evidence HW, SW a licencí   Vedení dokumentace firemního IT   Sledování požadavků a využití HW, SW a plánování rozvoje IT služeb   Sledování aktuálních trendů v oblasti IT a Networking 
Co musíte splňovat?  Práce na PC, MS Office a Apple Mac OS na administrátorské úrovni  Správa MS Windows Server, Office 365, Exchange Online, Linux, MikroTik, Virtualizace, NAS, Backup, Synology, VoIP, JTS, síťové tiskárny  Znalosti počítačových sítí (aktivní i pasivní prvky), síťové bezpečnosti  Přehled hardware PC a mobilních zařízení (iOS, Android)  Přehled internetových technologií (TCP/IP, DNS, SMTP, SSH, RDP, internetové domény, mailové služby, firewall)  Znalosti základních principů webových služeb včetně skriptovacích jazyků a databází  Znalost AJ - komunikace slovem i písmem, porozumění technické dokumentace v AJ  Samostatnost, spolehlivost a pečlivost  Výborné organizační a plánovací schopnosti  Schopnost a ochota učit se novým věcem  Příjemné vystupování při komunikace s klientem, dodavatelem i spolupracovníkem  Etický přístup k životu a práci  Řidičský průkaz sk. B Máte možnost pracovat v pohodovém týmu a být v něčem opravdu dobrý!

Společnost

Backbone s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2001
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců
Obrat společnosti: 1-50 mio Kč

Lokalita pracoviště

V Mokřinách 8, 14700 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Informační technologie
Profese: Správce IT
Alternativní názvy profese: Správce informačního systému

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Sportovní duch vládne firmou
  • Káva a voda zdarma
  • Klouzavá pracovní doba
  • Pravidelné firemní akce
  • Zásadně bez kravaty
  • Možné pracovat z domova
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Backbone s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Backbone s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému