Naše firma realizuje na klíč výstavbu moderních telekomunikačních sítí 3G/LTE od akviziční činnosti, přes stavbu a instalaci technologie, včetně anténních systémů až po konfigurace, integrace a servis.

Dokumentarista

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Hledáme samostatného a schopného člověka se smyslem pro detail.

Co Vás čeká?  Náročná, přesto velmi zajímavá práce.  Zázemí stabilní ryze české společnosti fungující na trhu již 15 let.  Kolektiv stejně smýšlejících spolupracovníků zapálených do své práce. 
Výsledkem Vaší práce bude:  Kvalitní a včas odevzdaná dokumentace bez chyb a na správné místo.  Hladký průběh projektu v rámci koordinace spolupráce s ostatními spolupracovníky. 
Jaké úkoly budou Vaší každodenní záležitostí?  Evidence podkladů pro dokumentace, zajištění chybějících podkladů  Zpracování a kompletace dokumentace  Kontrola instalace (na základě fotodokumentace)  Zpracování fotodokumentace  Jednoduché zákresy do pdf. (formou poznámek)  Zpracování xls a doc souborů  Ostatní koordinační činnost v rámci projektu 
Co musíte splňovat:  Dobrá práce na PC  Uživatelská znalost Microsoft Office (Word, Excel atd.)  Samostatnost  Spolehlivost  Vítáno – znalost AutoCad  Vítáno – předchozí zkušenosti s telekomunikační technologií  Vítáno – znalost AJ základní komunikace slovem i písmem  Máte možnost pracovat v pohodovém týmu a být v něčem opravdu dobrý.

Společnost

Backbone s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2001
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců
Obrat společnosti: 1-50 mio Kč

Lokalita pracoviště

V Mokřinách 8, 14700 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Informační technologie
Profese: Dokumentarista

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Sportovní duch vládne firmou
  • Káva a voda zdarma
  • Možné pracovat z domova
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Backbone s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Backbone s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému