Naše firma realizuje na klíč výstavbu moderních telekomunikačních sítí 3G/LTE od akviziční činnosti, přes stavbu a instalaci technologie, včetně anténních systémů až po konfigurace, integrace a servis.

Telekomunikační technik

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Hledáme výkonného člověka, který je schopný pracovat v týmu s velkým pracovním nasazením a velmi dobrým finančním ohodnocením dle vykonané práce.

Co Vás čeká?  Možnost profesního růstu účastí na odborných seminářích.  Práce v mladém kolektivu.  Zázemí stabilní ryze české společnosti fungující na trhu již 15 let.  Kolektiv stejně smýšlejících spolupracovníků zapálených do své práce. 
Výsledkem Vaší práce bude:  Zaintegrovaná technologie do sítě zákazníka  Hotové funkční testy nové technologie 
Jaké úkoly budou Vaší každodenní záležitostí?  Cestování na zadané lokality  Integrace 2G/3G/4G/MW technologií různých výrobců (Huawei, Nokia, Ericsson, …)  Měření anténních systémů  Funkční testy dané technologie  Příprava podkladů pro dokumentaci 
Co musíte splňovat:  Způsobilost pro práci ve výškách  Znalost elektro a anténních zapojení  Konfigurační znalost některé z 2G/3G/4G/MW technologií výrobců (Huawei, Nokia, Ericsson, …)  Schopnost práce s PC  Řidičský průkaz sk.B  Samostatnost  Spolehlivost  Flexibilita  Znalost německého jazyka nutná!  Vítáno – znalost anglického jazyka  Vítáno – znalost práce se Sitemasterem 
Pokud do toho půjdete, máte šanci prosadit se, osobně a profesně růst a i Vaše jméno se může stát symbolem úspěšné firmy! 

Společnost

Backbone s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2001
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců
Obrat společnosti: 1-50 mio Kč

Lokalita pracoviště

V Mokřinách 8, 14700 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Informační technologie
Profese: Telekomunikační technik v oboru Telekomunikace

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Hodně cestování autem
  • Práce v terénu, ne v kanceláři
  • Sportovní duch vládne firmou
  • Pravidelné firemní akce
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Backbone s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Backbone s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému