OPERÁTOR/KA /OBSLUHA LISU / MONTÁŽ/ LEPENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VISCUMA PLASTIC, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - operátor/ka /obsluha lisu / montáž/ lepení.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Strážná 48 (vesnice u Lanškrouna) - bývalý areál společnosti TWIST, 563 01 Lanškroun POŽADAVKY: pracovitost, samostatnost, zodpovědnost při výkonu práce, nutno ŘP skupiny B - pro dojíždění do práce NABÍZÍME: pracovní místo v rozvíjející se společnosti, po odpracovaném roce - smlouva na dobu neurčitou PRACOVNÍ NÁPLŇ: odebírání plast. výlisků, vzhledová kontrola, montáž a balením, lepení V případě zájmu kontaktujte pana Prachaře nebo pana Kolomazníka na e-mail kontakt , kontakt nebo telefonicky na čísle kontakt- pan Prachař, Bohumil Kolomazník kontakt

Společnost

VISCUMA PLASTIC, a.s.

Lokalita pracoviště

Strážná 48, 563 01 Lanškroun, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 500 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VISCUMA PLASTIC, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VISCUMA PLASTIC, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému