Warehouse Operator - řidič retraku

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost L´OREAL Česká republika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zdvihacích a skladovacích zařízení - warehouse operator - řidič retraku.

Místo pracoviště: - Na Dlouhém 88, Jažlovice Prvotní kontakt: - tel.: kontaktPo-Pá od 09:00 do 16:00 - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: Požadujeme : - Zkušenosti se skladovými procesy - Znalost práce s terminálem - Minimálně 1 rok praxe na VZV (ETV) Náplň práce : - Doplňování palet ve svěřeném úseku s cílem včasného a kvalitního vyřízení požadavku na doplnění pickingu do objednávky nebo objednávek zákazníka - Založení palet na příjmu s cílem včasného a kvalitního vyřízení požadavku na založení pozice pro zákazníka příjem - Zpracování kopeků kvalitně a včasně, které budou sledovány dle definovaných KPIs - Kvalitně a včasně plnit stanovené úkoly, které budou sledovány dle definovaných KPIs - Zodpovědnost ve svěřeném úseku za dodržování pořádku, úklidu - Zodpovědnost za dodržování BOZP a aktivní používání nástrojů BOZP SIO pro zlepšení bezpečnosti - Zodpovědnost za podněty a aktivity a trvalého zlepšování obzvláště (ale nejenom…) ve svěřeném úseku a procesu. - Zastupování kolegů po dobu jejich nepřítomnosti. - Zodpovědnost za zabalení všech palet ve svěřeném úseku vysokého skladování. Zaměstnanecké výhody: - 5 týdnů dovolené, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění - stravenky, podíl na zisku společnosti, sleva na výrobky společnosti, atd.

Společnost

L´OREAL Česká republika s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Dlouhém 88, 251 01 Říčany u Prahy (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 500 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti L´OREAL Česká republika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost L´OREAL Česká republika s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému