automechanik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ready Made Buildings s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti správy průmyslu a dopravy - automechanik.

místo výkonu: Poděbradská č.p. 173/5 kontakt: Kouřilová, tel.: kontakt, e-mail: kontakt nutnost praxe v oboru AJ výhodou, spolehlivost a flexibilnost ŘP sk. B - aktivní řidič Pozn: POHOVORY BUDOU vykonány na základě zaslaného životopisu či telefonické domluvy

Společnost

Ready Made Buildings s.r.o.

Lokalita pracoviště

Poděbradská 173, 190 00 Praha 9 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ready Made Buildings s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ready Made Buildings s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému