Pokladník pracovník logistického místa Praha - hlavní pokladník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Loomis Czech Republic a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci příbuzní pokladníkům ve finančních institucích - pokladník pracovník logistického místa praha - hlavní pokladník.

Kontakt: v pracovní dny 9,00-17,00 min. základní vzdělání, čistý trestní rejstřík, uživatelskou znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel), pečlivost a spolehlivost, Nabízíme: 3 volných pracovních pozic, dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti na HPP, pracovní poměr na dobu neurčitou, příspěvek na stravu v hodnotě 100 Kč, příspěvek na životní pojištění, příjemné pracovní prostředí, nástup možný ihned nebo dle dohody, mzda 20 000 - 28 000,-Kč, vhodné pro muže i ženy příspěvek na stravu (100 Kč/Den), 20 dní dovolené, příspěvek na životní pojištění, možnost ubytování s příspěvkem, příjemné pracovní prostředí

Lokalita pracoviště

Sezemická 2853, 193 00 Praha 913 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Loomis Czech Republic a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Loomis Czech Republic a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému