Pokladník pracovník logistického místa Praha - hlavní pokladník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Loomis Czech Republic a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci příbuzní pokladníkům ve finančních institucích - pokladník pracovník logistického místa praha - hlavní pokladník.

Kontakt: Richard Spousta, tel. kontakt, email: kontakt 1 výpis z rejstříku trestů Požadujeme: min. vzdělání zakončené výučním listem, čistý trestní rejstřík, uživatelskou znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel), osvědčení ČNB rozpoznávání padělků výhodou, různé typy školení v rámci pracovní pozice, praxe s hotovostí výhodou, řízení kolektivu, konstruktivní myšlení, komunikativnost, pečlivost a spolehlivost, Nabízíme: 2 volné pracovní pozice, náborový příspěvek po zkušební době až 5 000,- Kč, dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti na HPP, pracovní poměr na dobu neurčitou, příspěvek na stravu ve výši 100,-Kč, možnost kariérního růstu, příjemné pracovní prostředí, nástup možný ihned nebo dle dohody, mzda 16 800 - 26 000,-Kč, vhodné pro muže i ženy. Možnost ubytování s 50% příspěvkem.

Lokalita pracoviště

Sezemická 2853, 193 00 Praha 913 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 800 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.7.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Loomis Czech Republic a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Loomis Czech Republic a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému