HR Specialista/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Personální referenti - hr specialista/ka.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu zašlete životopis na e-mail. Náplň práce: o tvou hlavní činností bude komplexní nábor zaměstnanců jako např.: -aktivní vyhledávání a oslovení kandidátů -vytváření inzerce -selekce životopisů -osobní pohovory o analýzy, vyřizování firemní korespondence, vyhledávání informací o různorodá agenda spojená s potřebami společnosti, které nemusejí souviset s HR o pravidelná komunikace s manažerem a vedením společnosti o reporting o služební cesty Požadujeme: o minimálně SŠ vzdělání, VŠ vzdělání výhodou o znalost Zákoníku práce výhodou o zkušenost v jiném zaměstnání alespoň 2 roky o kreativní osobnost s rychlou reakcí na nové podněty, orientace na výsledky o organizační a komunikační schopnosti o samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, schopnost si sám poradit o prostorovou a časovou flexibilitu o uživatelskou znalost MS Office o ŘP sk. B Nabízíme: o zajímavou práci v interním HR i náboru pro klienty o mentoring a zaškolení v personalistice o motivující finanční ohodnocení o pozitivně laděný kolektiv o možnost profesního a osobnostního růstu, včetně možností vyprofilování na jinou pozici o neformální společenské aktivity o firemní telefon a notebook Mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišt

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.3.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému