HR Specialista/ka pro nábor IT - pozic do zahraničí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Personální referenti - hr specialista/ka pro nábor it - pozic do zahraničí.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu zašlete životopis na e-mail. Náplň práce: - rozvoj nového start-up projektu - nábor kandidátů na IT pozice s výkonem práce v Německu - inzerce, vyhledávání, testování, osobní pohovory - spolupráce s odborníky z praxe, konzultace při testování apod. - cestování, služební cesty po ČR, případně i zahraničí - pravidelný reporting - pravidelné meetingy a pracovní porady Požadujeme: - zkušenost z oblasti HR alespoň 1 rok - zacílenost na výsledek - dynamická, pozitivní a samostatná osobnost - chuť dále růst a vzdělávat se - komunikativnost, reprezentativnost - ŘP sk. B Nabízíme: - velmi nadstandartní finanční ohodnocení (fixní plat + bonus za každého nalezeného zaměstnance) - notebook, telefon - práce v pozitivním a dynamickém týmu - možnost kariérního růstu a seberealizace - rozšíření obzorů v oblasti HR Výhody: notebook, telefon, občerstvení na pracovišt

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému