Skladník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ARGOS ELEKTRO, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník/ce.

Místo výkonu práce: Na Náhonu 1139/40, 702 00 Ostrava Zaslat životopis na e-mail kontakt, v případě zájmu bude uchazeč kontaktován telefonicky. - Základní znalost elektroinstalačního materiálu. - Čistý trestní rejstřík - Zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost - Pečlivost, loajalita - Schopnost týmové práce, ochota učit se novým věcem - Platný průkaz na VZV výhodou Benefity: podnikové stravování.

Společnost

ARGOS ELEKTRO, a. s.

Lokalita pracoviště

Na Náhonu 1139, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARGOS ELEKTRO, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARGOS ELEKTRO, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému