ÚSEKOVÝ VEDOUCÍ + METROLOG VE ZDRAVOTNICKÉ LABORATOŘI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sang Lab - klinická laboratoř, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v laboratorních metodách - úsekový vedoucí + metrolog ve zdravotnické laboratoři.

Kontakt: POUZE e-mailem: kontakt Pracovní doba: 7-15.30 hod Vhodné pro absolventy VŠ přírodovědného směru. Nabízíme: Pracovní pozici na akreditovaném pracovišti vybaveném moderní technikou, možnost dalšího vzdělávání v oblasti klinické biochemie, hematologie, imunologie a mikrobiologie, karíérní postup, zaměstnanecké benefity, příjemný pracovní kolektiv a prostředí. Požadujeme: Ukončené VŠ magisterské, ochotu dále se vzdělávat dle zákona č. 96/2004 Sb., nebo vyhlášky č. 55/2011 Sb., znalost práce na PC, komunikativnost, samostatnost, flexibilitu. Řidičské oprávnění skupiny B vítáno, absolvování AKK výhodou. V případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail.

Lokalita pracoviště

Bezručova 1098, 360 01 Karlovy Vary 1 (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sang Lab - klinická laboratoř, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sang Lab - klinická laboratoř, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému