Asistent/ka - telefonista/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jaroslav Koutný hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka - telefonista/ka.

Co u nás budete dělat: -aktivně navolávat schůzky vybraným obchodníkům -pracovat s databází stávajících klientů v rámci daného regionu -plánovat a koordinovat pracovní kalendáře vybraným obchodníkům -vyhodnocovat uskutečněné telefonáty a zaznamenávat do interního systému -pravidelně zasílat informace Společně to zvládneme, pokud máte: -kvalitní komunikační dovednosti -příjemné vystupování po telefonu -uživatelskou znalost PC (MS Office, internet) -organizační dovednosti, samostatnost, umění improvizace -předchozí zkušenost na podobné pozici výhodou - min. středoškolské vzdělání s maturitou nebo vyučení s maturitou Co Vám Nabízíme: -DPP -motivující finanční ohodnocení -spolupráce s velmi stabilní společností (součástí skupiny KB) -možnost dlouhodobé spolupráce Zaměstnanecké výhody: Benefity v rámci firmy. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Společnost

Jaroslav Koutný

Lokalita pracoviště

Za Penzionem 292, 789 85 Mohelnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jaroslav Koutný výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jaroslav Koutný o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému