asistent/ka do realitní kanceláře

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gold Team sr.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka do realitní kanceláře.

kontakt: Zuzana Saláková, e-mail: kontakt. místo výkonu: Zlatnická 1582/10, 110 00 Praha 1, životopis na kontakt. Náplň práce: - Denní komunikace a péče o nové a stávající klienty - Domlouvání a obvolávání schůzek s klienty - Aktivní vyhledávání nových nemovitostí a oslovení jejich vlastníků - Domlouvání a realizace prohlídek se zájemci o nemovitosti - Poskytování veškerého administrativního zázemí (korespondence, vyřizování e-mailů, tisk dokumentů, příprava podkladů, doplňování smluv aj.) Požadujeme: - Komunikativnost, reprezentativní a asertivní vystupování - Samostatnost, důslednost, proaktivita a spolehlivost - Anglický jazyk - mírně pokročilá úroveň - Ochotu učit se novým věcem a odolnost vůči stresu - Pozitivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům - Předchozí praxe vítána, ale není podmínkou - Znalost práce na PC (MS Office) - ŘP sk. B výhodou Nabízíme: - Motivační provizní systém nad rámec fixní mzdy - Možnost profesního růstu po zaučení V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis na e-mail: kontakt. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Společnost

Gold Team sr.o.

Lokalita pracoviště

Zlatnická 1582, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gold Team sr.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gold Team sr.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému