Montážní dělníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ELEKTROMETALL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení - montážní dělníci.

Náplň práce: kompletace komponentů pro automobilový průmysl. Nabízíme zázemí stabilní mezinárodní firmy, výdělek odpovídající pozici a výkonu, výhodný zaměstnanecký program (dovolená navíc, stravenky, prémie, výuku jazyků ve firmě, závodní stravování, aj.), možnost profesního růstu. Požadujeme manuální zručnost a spolehlivost. Doba určitá (1rok) s možností prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá (ranní směna 5:45-13:45 h, odpolední směna 13:45-21:45 h, noční směna 21:45-5:45 h).

Společnost

ELEKTROMETALL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ke Kasárnům 730, 353 01 Mariánské Lázně 1 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ELEKTROMETALL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ELEKTROMETALL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému