WEB Developer/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KVADOS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - web developer/ka.

Náplň práce: -Implementovat zákaznické projekty -Rozvíjet firemní produkty -Vyvíjet v nejmodernějších technologiích Požadavky: -ASP.NET, C#, SQL -JavaScript, CSS3, HTML 5, jQuery -Objektově orientované programování -Základní návrhové vzory Výhodou: -Windows Communication Foundation, Web API, OWIN -Entity Framework -TypeScript -Kendo UI -Durandal, Angular -Knockout, RequireJS -LESS, SASS, Bootstrap Nabízíme: -Jsme česká firma se sídlem v Ostravě -Fungujeme přes 23 let -Působíme ve 12 zemích -Umíme se bavit -Děláme na zajímavých projektech a se zajímavými technologiemi -Učíme se jazyky, vzděláváme se -Jsme otevření a nebojíme se říct svůj názor

Společnost

KVADOS, a.s.

Lokalita pracoviště

Novoveská 1139, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KVADOS, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KVADOS, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému