Specialista marketingových analýz

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ACREA CR, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - specialista marketingových analýz.

Místo práce: Krakovská 1392/7, Praha 1 el.: kontakt, e-mail: kontakt Analytická softwarová společnost v centru Prahy s dlouhou a úspěšnou historií hledá do analytického oddělení kolegu na pozici Marketingového konzultanta a analytika. Předpokládané dovednosti: - systematičnost a přesnost - schopnost vystupovat na prezentacích a při výuce - anglický jazyk na komunikační úrovni pro odborný kontakt - znalost statistických metod v marketingu - znalost softwaru SPSS nebo jiného analytického softwaru výhodou Náplň práce: - konzultační činnost pro oblast marketingových analýz - analýza dat a statistika - výuka v oblasti zpracování dat v marketingu - pomoc s přípravou marketingových a prodejních podkladů a pomůcek - průběžné sledování novinek v oboru - příprava výukových materiálů Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti; pracoviště v centru Prahy - příjemný kolektiv - firemní benefity - podpora vzdělávání i osobního růstu - sdílení know-how přední světové softwarové a analytické společnosti - nástup možný ihned

Společnost

ACREA CR, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Krakovská 1392, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ACREA CR, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ACREA CR, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému