Junior/ka vývojář/ka mobilních aplikací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SABANERO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři webu a multimédií - junior/ka vývojář/ka mobilních aplikací.

Mediální agentura Sabanero s.r.o. hledá kolegu či kolegyni na pozici Junior/ka vývojář/ka mobilních aplikací. více na kontakt Náplň práce: - vývoj mobilních aplikací pro chytré telefony a tablety (iOS, Android) - práce na projektech pro „velké ryby“ Očekáváme: - zkušenosti s vývojem aplikací pro některé z mobilních OS (Android, iOS, Windows Phone, Samsung Bada) - schopnost samostatného přístupu k řešení problémů - kreativní přístup a hlavu s dobrými nápady - časovou flexibilitu Nabízíme: - práci na HPP - nadstandartní platové ohodnocení - odborný růst vedle zkušených kolegů - dobré zázemí a práci v kolektivu - firemní bonusový systém - a další očekávané, ale i neočekávané benefity Pokud splňujete většinu našich požadavku a myslíte si, že byjste byl/a schopnou posilou našeho týmu, zašli nám své CV na kontakt

Společnost

SABANERO s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 207, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SABANERO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SABANERO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému