Odborný referent ochrany a podpory veřejného zdraví

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti ochrany veřejného zdraví - odborný referent ochrany a podpory veřejného zdraví.

místo výkonu: Dittrichova č.p. 329/17 Nové Město kontakt: Hofštetrová Naděžda, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Popis práce: - výkon státního zdravotního dozoru nad dodržováním požadavků stanovených právními předpisy k ochraně veřejného zdraví v oboru hygieny obecné a komunální (hluk, vibrace, pitná voda, voda ke koupání, teplá voda), činnosti epidemiologicky závažné (služby péče o tělo, ubytovací zařízení), - práce s informačním systémem a spisovou službou, - výkon činnosti dotčeného správního orgánu v oblasti ochrany veřejného zdraví, - další pracovní úkony spojené s agendou oddělení. Požadujeme: - min. SŠ s maturitní zkouškou zdravotnického (ochrana veřejného zdraví) nebo příbuzného oboru, - prokazatelná praxe na obdobné pozici výhodou, - ochotu učit se novým věcem, - dobrou znalost práce na počítači (Word, Excel, Outlook), - schopnost týmové spolupráce, - spolehlivost, pečlivost, dobré komunikační a organizační schopnosti, - schopnost samostatné analýzy problému, - řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), - trestní bezúhonnost. Nabízíme: - zajímavou práci v moderním úřadu veřejné správy, - pracovní poměr na dobu určitou za podmínek § 178 zákona o státní službě (zástup státní zaměstnankyně po dobu MD a RD), - platový tarif dle přílohy č. 4 nařízení vlády č. 304/2014 Sb. (9. platová třída), - po zapracování osobní příplatek podle pracovních výsledků, - příspěvek na stravování formou stravenek, - pružnou pracovní dobu, - 5 týdnů dovolené. Nástup: - srpen 2016/dohodou. Bližší informace o této pozici Vám poskytne ředitel odboru Mgr. Eva Kremeníková na telefonním čísle kontakt, zájemci mohou posílat své profesní životopisy nejpozději do 15.07.2016 na e-mailovou adresu: kontakt.

Lokalita pracoviště

Dittrichova 329, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sanitář, sanitářka, zdravotnický asistent v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Asistenti ochrany veřejného zdraví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému