Seřizovač vstřikovacích lisů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MEGATECH Industries Jablonec s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - seřizovač vstřikovacích lisů.

Požadujeme: SO vzdělání v oboru lisař výhodou praxe min. 2 roky na pozici seřizovač v plastikářském průmyslu podmínkou, automotive výhodou základní znalost ISO TS 16949 (uvolňování výroby, poslední zdvih,...) praktická zkušenost se vstřikovacími lisy ENGEL, Kraus Maffei podmínkou znalost autonomní údržby platné vazačské a jařábnické zkoušky ochota pracovat na směny (3 směny, nepřetržitý provoz) Nabízíme: mzda dohodou dle zkušeností příplatky za směnování po zapracování osobní ohodnocení pracovní poměr nejprve na dobu určitou, pak možno prodloužit na neurčito příspěvek na stravenky 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění věrnostní odměna příjemné pracovní prostředí místo výkonu práce Jablonec nad Nisou Náplň práce: seřizování vstřikovacích lisů výměna forem nastavování parametrů správa související dokumentace

Společnost

MEGATECH Industries Jablonec s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Hutích 1972, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MEGATECH Industries Jablonec s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MEGATECH Industries Jablonec s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému