Mistr - mistrová ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Řeznictví - uzenářství Francouz, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - mistr - mistrová ve výrobě.

Místo výkonu práce: Skupice 8 Možnost pružné pracovní doby. K platu je ještě osobní ohodnocení. Náplň práce: komunikace s odběrateli, práce v masné výrobě, skladová evidence Požadujeme: znalost práce na PC a účetního programu Pohoda, komunikativnost Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 5-14hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně po předchozí domluvě.

Společnost

Řeznictví - uzenářství Francouz, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Morašice 8, 538 03 Heřmanův Městec, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Řeznictví - uzenářství Francouz, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Řeznictví - uzenářství Francouz, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému