operátoři výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DP WORK s.r.o. - agenturní zaměstnavatel hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - operátoři výroby.

Místo pracovat: - TRW-Carr s.r.o., Hlavenec 161 Prvotní kontakt: - tel.: kontakt, kontaktPo-Pá od 08:00 do 17:00 - e-mail: kontakt - osobně: DP WORK s.r.o., Smetanova 987, 294 01 Bakov nad Jizerou, 8:00-17:00 nebo na adrese DP WORK s.r.o., třída Václava Klementa 823, 293 01 Mladá Boleslav, 8:00 - 16:30 Upřesňující údaje: Popis činnosti zaměstnance na pozici OPERÁTOR VÝROBY: - Provádění montážních operací - montáž částí bezpečnostního pásu (např. navijáky, pásy apod.) - nenáročných na fyzickou práci, zvýšený nárok na jemnou motoriku, barvocit - schopnost rozpoznávat barvy, práce vhodná pro ženy i muže. - Zkušební doba: 3 měsíce - Stravování: V závodě je zajištěné závodní stravování. Příspěvek ze strany zaměstnavatele ve výši 500,- Kč/měsíc. - Pohovory pravidelně každé úterý a středu. - Nástup: IHNED Zaměstnanecké výhody: - doprava do zaměstnání zdarma - firemní ubytování/příspěvek na bydlení - příspěvek na stravování - osobní ohodnocení a mimořádné prémie od 0 - 1.500 Kč - možnost karierního růstu - výhodný telefonní tarif až pro 4 čísla - výhodnější podmínky u KB pro naše zaměstnance

Společnost

DP WORK s.r.o. - agenturní zaměstnavatel

Lokalita pracoviště

Hlavenec 161, 294 74 Předměřice nad Jizerou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 110 - 126 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

7.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DP WORK s.r.o. - agenturní zaměstnavatel výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DP WORK s.r.o. - agenturní zaměstnavatel o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému