Obsluha plastikářského lisu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MEGATECH Industries Jablonec s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - obsluha plastikářského lisu.

Požadujeme: ZŠ/SO vzdělání praxe v plastikářském průmyslu výhodou zdravotní způsobilost práce v noci pracovitost, spolehlivost, učenlivost Nabízíme: hlavní pracovní poměr na pracovní smlouvu v automobilové společnosti - NEJEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ nepřetržitý režim 12-ti hodinových směn (2 ranní, 2 noční, 4 dny volno) práce vhodná i pro ženy nástupní mzda 13 800,- Kč hrubého, po zapracování až 16 300,- Kč hrubého: NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK (odměna za nástup do pracovního poměru): po 1 měsíci 1 000,- Kč, po zkušební době 2 000,- Kč (podmínky: docházka bez nemocí, lékařů, neomluvených absencí) pracovní poměr nejprve na dobu určitou, následně možnost prodloužení na neurčito stravenky 70 Kč (12-ti hodinová směna = 2 stravenky) dovolená 5 týdnů věrnostní odměna příspěvek na penzijní připojištění odměna za hospodářské výsledky (2x ročně odměna ve výši 2 000 Kč) místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou příjemné pracovní prostředí Náplň práce: vizuální kontrola vyrobených plastových dílů drobné montážní práce zabalení výrobku podle balícího předpisu vyplňování příslušné dokumentace na pracovišti

Společnost

MEGATECH Industries Jablonec s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Hutích 1972, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 800 - 16 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MEGATECH Industries Jablonec s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MEGATECH Industries Jablonec s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému