obsluha výrobního zařízení sušárny mléka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MADETA a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků - obsluha výrobního zařízení sušárny mléka.

Požadujeme: - středoškolské vzdělání technického směru nebo vyučení v oboru strojním nebo elektro - znalost práce s PC - samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita Nabízíme: - možnost profesního růstu - mzdu 20 000,- Kč/měsíc po zapracování - závodní stravování - 5 týdnů dovolené - nástup ihned - práce na plný úvazek v nepřetržitém provozu ve 12 hod. směnách, práce o víkendech Informace a přihlášky na adrese: Naděžda Závodská personální oddělení MADETA a. s., Jiráskovo předměstí 638/III, 377 01 Jindřichův Hradec tel.: kontakt, kontakt e-mail: kontakt; kontakt;

Společnost

MADETA a. s.

Lokalita pracoviště

Jiráskovo předměstí 638, 377 01 Jindřichův Hradec 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MADETA a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MADETA a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému