PRACOVNÍCI V RESTAURAČNÍM ZAŘÍZENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AmRest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - pracovníci v restauračním zařízení.

A11 15/11/2016 pracoviště KFC - OC Frýda vyučení, praxe není nutná, zaměstnavatel si zaučí, fyzické předpoklady - manipulace s přepravkami s masem, zdravotní průkaz směny PO-NE - nerovnoměrné rozvržení pracovní doby - dle operativních potřeb zaměstnavatele základní mzda + příplatky kontakt - viz výše Osobní kontakt možný PO-PÁ v časovém rozmezí 9 - 18 hod.

Společnost

AmRest s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Příkopě 3727, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 71 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AmRest s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AmRest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému