OPERÁTOR/KA TELEFONNÍHO CENTRA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ESSOX s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - operátor/ka telefonního centra.

Náplň práce: telefonický kontakt se stávajícími klenty, příchozí i odchozí hovory - poskytování informací o našich produktech a následné hledání nejvýhodnějšího řešení pro klienta, zodpovídání dotazů a řešení případných reklamací či nesrovnalostí, administrativní činnosti související s chodem call centra, práce s interními IT systémy Požadavky: SŠ vzdělání, přátelská a proklientsky orientovaná osobnost, uživatelská znalost práce na PC (MS Office), schopnost pohotově reagovat a nabídnout alternativní řešení, velmi dobré komunikační schopnosti, jasný, srozumitelný a příjemný mluvený projev, orientace na cíl a dosažení výsledků, samostatnost, odolnosti vůči stresu, trpělivost, praxe v komunikaci po telefonu výhodou, nikoliv však podmínkou (vše, co budete pro práci potřebovat, vás rádi naučíme) Nabízíme: zajímavou práci ve stabilním a pohodovém pracovním kolektivu, profesní rozvoj a získávání nových zkušeností, pracovní příležitost pro absolventy, kteří chtějí začít budovat svou kariéru ve finančním sektoru, možnost zdokonalení se v komunikačních dovednostech, propracovaný systém prvotního zaškolení, možnost dalšího vzdělávání v oboru, zázemí silné společnosti ze skupiny Komerční banky, a.s. Benefity: příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenky, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, občerstvení na pracovišti, příspqvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, sickdays, firemní akce. Kontakt telefonicky Po-Pá 8-16 hod., e-mailem nebo osobně (do 18.7. na adrese Senovážné nám. 7, poté na adrese F.A.Gerstnera 52

Společnost

ESSOX s.r.o.

Lokalita pracoviště

F. A. Gerstnera č.e. 52, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ESSOX s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ESSOX s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému